Географія експорту МХП під час коронакризи дещо змінилася у бік Азії – Косюк

Під час пандемії в Україні відбулася значна трансформація відношення до бізнесу, світу і можливостей.

Таку думку висловив голова правління агрохолдингу МХП Юрій Косюк, пише прес-служба холдингу.

«Сьогоднішня криза – не шанс, не виклик, не проблема. Це реалії. Або ми будемо мінятися досить швидко і адаптуватися до цієї реальності – набувати нових навичок, все робити по-новому – або ми просто будемо викинутими на «смітник історії». Багато професій зникнуть через 10 років, через 15 років зникнуть близько 60% професій. Нам всім потрібно готуватися. В цілому, я на офіс подивився по-іншому, на бізнес подивився по-іншому. Запуск «М’ясомаркетів», трансформація нашої роботи з партнерами – відповідь на виклики, які у нас виникли», – вказав Юрій Косюк.

За його словами, побачивши, що зараз відбувається з сегментом HoReCa, коли він практично почав закриватися, і багато закладів харчування вже не відкриються, МХП почав ставати поступово кулінарної компанією, яка буде безпосередньо розвивати свої ресторани, фаст-фуди.

«З сировинної компанії ми конвертуємося в ту компанію, яка буде годувати людей безпосередньо», – пояснив голова правління МХП.

Відносно експорту продукції в період карантину, розповів він, глобально нічого не змінилося.

«Трохи просіла Європа через зниження споживання, хоча всі наші підприємства, розташовані там, працюють. Виросли арабські ринки, Африка. Японія призачинена, але найближчим часом, я думаю, все знову відкриється. Загалом, якщо говорити в цілому, картинка без змін. Єдине – географія картинки кілька зрушила з боку Європи в бік Азії», – уточнив Юрій Косюк.

Бізнесмен також вважає, що криза «підсвітила» проблеми компаній, які погано справлялися, і які були погано керованими.

«Їх керівники були не лідери, а «фейк». Там, де справжні лідери, – там все добре, компанії пройшли трансформацію і конкретну кризу. І криза, на мій погляд, нам всім, для того щоб зрозуміти, де у нас слабкі сторони. Вона показує речі і людей, які «несправжні», – підсумував голова правління агрохолдингу МХП.

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується