Завод з виробництва рослинного м’яса Beyond Meat з’явиться в Китаї • Meat-Inform

Один з найвідоміших виробників штучного м’яса на рослинній основі, американська компанія Beyond Meat розширює виробництво, оскільки попит на продукцію зростає. Тепер завод Beyond Meat з’явиться в Китаї.

У вівторок, 8 вересня, компанія повідомила про підписання угоди щодо відкриття виробничого цеху поблизу Шанхаю. Завод буде виробляти псевдом’ясні продукти рослинного походження, включаючи альтернативи для яловичини, свинини та курки.

Компанія, що базується в Лос-Анджелесі, підписала угоду з зоною економічного та технологічного розвитку Jiaxing щодо проектування та виробництва потужностей у регіоні Шанхаю, повідомляє Beyond Meat у прес-релізі. Очікується, що виробнича база повністю запрацює на початку 2021 року. Продукти Beyond Meat доступні китайським споживачам з квітня цього року. Штучне м’ясо від американського виробника вийшло на ринок через продажі в кав’ярнях Starbucks на території материкового Китаю. У червні компанія підписала партнерство з Yum China з метою продажу своїх продуктів у таких ресторанах, як KFC, Pizza Hut та Taco Bell.

“Китай є важливою частиною довгострокової стратегії зростання Beyond Meat, і ми прагнемо збільшити свою присутність на цьому ринку”, – заявив речник Beyond Meat в коментарі для каналу FOXBusiness.

 

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується