У садах на Одещині збирають перші врожаї фундука — SuperAgronom.com

В Україні розпочинається горіховий сезон. Окрім звичайних волоських горіхів, які ще дозрівають, садівники Півдня уже збирають перші врожаї мигдалю та фундука.

Раніше екзотичні сорти горіхів, такі як фундук та мигдаль, завозили до України лише морем, через одеський порт. Зараз ці рослини можна побачити неподалік Одеси. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Так, на березі Хаджибейського лиману розташовано понад 100 га молодого фундука. Трирічні деревця добре адаптувалися до українського клімату і цьогоріч дали перший врожай. На українських чорноземах він виростає смачнішим, а вирощувати його не складніше, ніж доглядати традиційний яблуневий сад. Цьогоріч горіх навіть врятував фермерів, які його вирощують, він банкрутства.

Кілограм очищеного фундука коштує близько 7 євро, а з гектара дерев віком від 6 років можна отримати мінімум дві тони горіхів.

Також на Одещині є перший в Україні розплідник іншої горіхової екзотики — мигдалю. Українські селекціонери вже внесли до вітчизняного реєстру чотири власні сорти. Наступного року почнуть створювати промислові сади цієї культури. Нині імпортний мигдаль на українському ринку коштує до 15 євро/кг.

 

«Ми зможемо, як мінімум, на 40-50% зменшити ціну мигдалю проти того, що сьогодні є на наших прилавках», — запевняє віцепрезидент Всеукраїнської горіхової асоціації Василь Бабанський.

 

Фахівці кажуть, що фундук і мигдаль з часом можуть стати альтернативою культурою та навіть частково замінити традиційну пшеницю та виноград.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується