Початок нітратного сезону: на Одещині вилучили партію небезпечних кавунів

На одеський ринок не дійшла партія  небезпечних кавунів та динь. Близько 300 кг накачаної нітратами продукції не допущено до реалізації,  та було вилучено у продавців, – передає Agri-gator

За інформацією   Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області,  на одеські ринки баштанні найбільше надходять з Херсонщини та південних районів Одещини. При проведенні досліджень була виявлена продукція з перевищенням допустимих норм вмісту нітратів, а отже – не допущено до реалізації приблизно 300 кг баштанних культур.
Як повідомляють у державній лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи,  загалом із початку сезону в регіоні дослідили на нітрати й нітрити понад тисячу партій динь вагою 44 тонни та 750 партій кавунів вагою 262 тонни.

У Держпродспоживслужбі також порадили покупцям цікавитися  результатами лабораторних досліджень щодо вмісту в кавунах та динях нітратів, й залишків пестицидів перед покупкою.  Фахівці зазначили, що ознайомитися з подібним документом можливо на офіційних ринках, де працюють лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується