Переробники з Харківщини тепер самі вирощуватимуть салати для популярних міксів – Seeds

Харківський підприємець Максим Голіков, підприємство якого випускало салатні мікси, не змогло встановити тривалі договірні відносини із сільгоспвиробниками, які б постачали сировину для переробки.

Відтак переробники вирішили самі займатися виробництвом салатів. Про це засновник поділився у своїй колонці на AgroTimes.

“Паралельно з ТМ “Зелена грядка” була створена “Агрофірма “Зелена грядка”. З 2019 року орендуємо 14 га у селі Зелений Колодязь, де обладнали свою систему зрошення. Вирощуємо різноманітні типи салатів: айсберг, ромен, фрізе, лолло россо, лолло біонда, радічіо”, – зазначив Максим Голіков.

За його словами, виробництво салатів має яскраво виражену сезонність роботи: активний сезон триває від другої половини листопада до першої половини травня. Після травневих свят спостерігається значний спад продажу.

“Наприклад, у серпні цього року наші потужності були завантажені лише на 15% від номінального об’єму. Із плюсів – те, що конкурентів у Харківській області щодо переробки салатів у нас немає”, – зазначив підприємець.

У період, коли в Україні відсутня власна сировина з відкритого ґрунту, переробники імпортують її з Італії та Іспанії.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується