На Миколаївщині працівник СБУ вимагав у фермера $2 тисячі та 10 тонн зерна

Слідчі управління ДБР з Миколаєва впіймали підполковника СБУ на хабарі. Він вимагав від співвласника одного з фермерських господарств  2 000 доларів США та 10 тонн зерна за невжиття заходів із документування факту вирощування підприємством сільськогосподарських культур на території Миколаївської області без продовження договору оренди земельної ділянки, – передає Agri-gator

Прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом одержання оперуповноваженим Управління СБУ у Миколаївській області неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 КК України).

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2020 року співробітник спецслужби вимагав від співвласника одного із місцевих фермерських господарств 2 тис. доларів США та 10 тонн зерна. За таку «винагороду» правоохоронець мав не вживати заходів із документування факту вирощування підприємством сільсьгоспкультур на території Миколаївської області без продовження договору оренди земельної ділянки», – прокоментувала прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Так, 19 травня 2020 року під час одержання першої частини хабара в розмірі 2 тис. доларів США співробітника СБУ затримано правоохоронцями.

Викрито протиправну діяльність співробітника СБУ прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводу Головного управління внутрішньої безпеки СБУ.
Як зазначають правоохоронці,  у  разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 4 років.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується