Гарантований комплексний захист озимих зернових культур – Seeds

Що необхідно для отримання дружніх та здорових сходів озимих зернових культур? По-перше, використати якісний посівний матеріал, а по друге – створити молодим рослинам сприятливе середовище для росту та розвитку на початкових етапах вегетації. Для цього необхідно від самого першого дня, ще з насінини, подбати про їх захист від хвороб і шкідників.

“Вибір протруйника для озимих зернових культур – надзвичайно актуальне питання напередодні осінньої посівної кампанії: адже саме від нього залежить, чи не уражені та однорідні сходи ви отримаєте восени, та як вдало посіви увійдуть на перезимівлю”, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії “UKRAVIT” Олександр Мигловець.

“Тому для максимального захисту молодих рослин від усіх потенційних загроз я б радив підходити до протруювання комплексно – тобто, поєднувати високоефективні фунгіцидні та інсектицидні протруйники. Адже лише таким чином ви зможете вберегти свої посіви від ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників, а також від найпоширеніших хвороб – особливо кореневих і прикореневих гнилей та від снігової плісняви”, – каже експерт.

Для комплексного та ефективного захисту озимих зернових культур Олександр рекомендує провести обробку насіннєвого матеріалу(особливо на насінницькі цілі) препаратами Рестлер Тріо (прохлораз 60 г/л +флудиоксоніл, 15 г/л +ципроконазол 6,0 г/л) та Екзор (тіаметоксам, 600 г/л).

Рестлер Тріо – це високоефективний контактно-системний фунгіцидний протруйник проти широкого спектра патогенів грибкових хвороб: сажки (види), кореневих і прикореневих гнилей (фузаріозної, гельмінтоспоріозної, церкоспорельозної), пліснявіння насіння, снігової плісняви, септоріозу, борошнистої роси, гельмінтоспоріозу та інших.


Він забезпечує тривалий захисний період первинної та вторинної кореневої системи і збільшення кількості продуктивних стебел, що позитивно впливає на підвищенні урожайності. А завдяки поєднанню діючих речовин із різних хімічних груп знижується ризик появи резистентності у збудників хвороб.

Екзор володіє контактно-кишковою дією і порушує рухому активність шкідника після отримання летальної дози, внаслідок чого він не може продовжувати живлення. Препарат ефективно контролює широкий спектр ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників – хлібну жужелицю, попелиць, цикадок,злакових мух та інших і забезпечує тривалий період захисної дії кореневої системи та вегетативної частини рослини. При цьому він не впливає на посівні якості насіння, що робить можливою завчасну обробку посівного матеріалу.

Джерело https://www.seeds.org.ua

 

Відповісти

Ваш email не публікується