Величезного капіталу в медовому бізнесі не сколотити – пасічник

«Часто чую думку – пасічнику працювати не треба, за нього бджоли працюють, а він у них тільки періодично мед відбирає» – розповідає київський бджоляр Юрій Іванченко. «При цьому, коли я задаю питання, чому тоді на кожній садовій ділянці не стоїть по десятку вуликів, якщо робота така легка, – ці люди чомусь не відповідають» – додає Іванченко. Бджоляр поділився з Agri-gator своєю думкою щодо рентабельності медового бізнесу.

«Серед сільських жителів ходить формула, що 5 вуликів по трудовитратах рівноцінні одній корові. У перерахунку на корів, виходить що ціле стадо потрібно. При цьому, «зарплату» у вигляді меду отримуєш 1 раз в сезон (так, іноді можна качати і поступово протягом всього сезону, але реалізовувати тоді нема коли). Але витрати на виробництво досить великі.У мене, наприклад, левова частка витрат – це бензин, щоб доїхати до пасіки, привезти / відвезти вулики та інше. Бджіл треба лікувати, купувати обладнання, корм на зиму. Якщо немає можливості самому виводити маток – це теж дуже багато фінансів забирає. В кінцевому підсумку зазначу, що якогось величезного капіталу тільки лише займаючись бджолами, – не заробити   »- розповідає пасічник.

«Роботизувати бджільництво поки не виходить, це важка фізична і, одночасно, інтелектуальна праця. Звичайно, деякі операції можна полегшити: використовувати візки підйомники, електричні медогонки і т.д., але тільки деякі»- додає Юрій Іванченко.

Читати також:  Пасічник з Києва: “2020 рік- самий немедоносний за останні 30 років”

За словами пасічника, бджоляр в наш час поєднує в собі відразу кілька професій.
«Ми живемо в капіталістичному світі, якщо пасічник не поєднує в собі якості продавця / маркетолога / доставщика – виробляти продукцію стане просто невигідно. Якщо ти не столяр- то всі вулики, рамки та інше доведеться купувати за дорого, якщо ти не продавець – ціна за твій мед знижується до оптової: 40-60 грн за кг (це окрема тема – скільки “відкушують” собі перекупники від роздрібної ціни) .Так що професійний бджоляр – фахівець широкого профілю»- зазначив Іванченко.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується