Головні новини тижня від AGRI-GATOR (10.08 – 14.08)

0

Підписано закон про  сільськогосподарську кооперацію, нові вимоги до вмісту забруднювачів у харчових продуктах, падіння експорту цукру, новий прогноз USDA врожаю пшениці та соняшнику в Україні, виставка “Агро-2020”, новий сорт картоплі та інші агроновини за тиждень від AGRI-GATOR.

 

АГРОПОЛІТИКА

 

 

  • Зеленський утворив делегацію для перегляду угоди про вільну торгівлю з Македонією. Президент утворив делегацію для участі в переговорах з Республікою Північна Македонія щодо перегляду положень Угоди про вільну торгівлю в межах зміцнення двосторонніх відносин. Відповідний указ глава держави підписав 10 серпня.

 

 

 

 

ІМПОРТ – ЕКСПОРТ

 

 

 

  • Євросоюз ввів імпортне мито на кукурудзу. Європейський Союз знову ввів імпортне мито на кукурудзу в розмірі 5,48 € / т. Тариф також буде застосовуватися до імпорту жита і сорго. Норма вступає в силу з 12 серпня 2020 р.

 

  • Скадовський морпорт вперше за 2 роки експортує насіння соняшнику. Скадовський морський порт вперше з листопада 2017 року прийняв судно під навантаження олійних. Судно Yilmaz Kaptan після навантаження відправиться в Грузію.

 

 

ВИРОБНИЦТВО ТА СПОЖИВАННЯ

 

 

  • Учені з Прикарпаття вивели новий сорт картоплі. Науковці Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН готують до внесення в Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні, ранньостиглий сорт картоплі Спас.

 

 

ІНШІ АГРОНОВИНИ

 

 

  • Українські фахівці створили проект із компостування органічних відходів. Команда українських розробників додатку BioBin та громадська організація «Україна без сміття» запускають проект для киян, який допоможе  утилізувати органічні залишки з користю для довкілля та свого гаманця.

 

 

 

AGRI-GATOR

Відповісти

Ваш email не публікується