Інна Мєтєлєва: Обмежень пробувати немає, навіть якщо твої здібності ставлять під сумнів

Сьогодні свій День народження відзначає Інна Мєтєлєва – одна з найяскравіших представниць прекрасної статі в агросфері. Всього за кілька місяців на керівній посаді в Міністерстві Інні Мєтєлєвій вдалося запустити ряд стратегічних проєктів, таких як аграрний реєстр, який об’єднує учасників ринку, Agro-Apex з доступом до кредитування малих і середніх агровиробників, і навчальний агрохаб для фермерів. Але як і всі сильні особистості, які звикли добиватися високих результатів у всьому, одночасно з професією, Інні Мєтєлєвій вдалося успішно реалізувати себе в спорті, беручи участь в міжнародних змаганнях, та стати ментором бізнес-спільноти надихаючих агроледі WE AGRI.
Своїм прикладом їй вдалося довести всьому світу, що випадкового успіху не буває, а за перемогами завжди стоїть напружена і наполеглива праця, яка і призводить до мети.
У цей чудовий день агромедіа-агенція SAPIENZA   щиро вітає Інну Мєтєлєву з прекрасним святом, та з задоволенням представляє надихаючі подробиці її біографії.

Економіка, фінанси і стратегічне планування з дитинства

“Мій шлях у «агробізнесі» починався з дитячого віку. Ще навчаючись в школі та маючи дідусів і бабусь в селі, я отримувала досвід і гроші на кишенькові витрати допомагаючи їм. Однак, цей досвід ніяк не стимулював мене до вибору майбутнього на користь агро і навіть навпаки. Мама у мене була фінансистом, і я вирішила, що хочу піти по її стопах – стати економістом або фінансистом. І тому в 17 років, як кажуть, «за компанію» із своїм другом вирішила вступити в Хмельницький національний університет. Тоді ми потрапили на експериментальний курс зі спеціалізацією «Зовнішньоекономічна діяльність».
Коли я закінчувала вуз, навіть не планувала, що буду працювати в агросфері. Але через роки розумію, що потрапивши одного разу в агробізнес, дуже важко потім з нього вийти, тому що це стає захоплюючим симбіозом бізнесу і хобі на роки”.

Про жіночу роль в агробізнесі
“Агрофуд – це про цінність життя, майбутнє, впевненість та безпечність. І це також про смак життя. Ці цінності історично та генетично поколіннями генерують, зберігають та передають жінки. Жінка  – миротворця та берегиня. Воїном вона стає коли приходить загроза щодо її безпеки, сім’ї чи справи якою вона займається”

Про спортивні досягнення, і міжконтинентальний переплив через Босфор
Босфор прекрасний і непередбачуваний. Перебіг може змінюватися і чіткої стратегії до кінця немає, тільки інтуїція і відчуття. Були плавці, кого забрали на човні і які не змогли вигребти, були замерзлі і були ті, що виходили в маренні, падаючи без сил. Босфор – це про фізичну підготовку і довіру до себе.

Про хобі, яке наповнює енергією
Зараз можна говорити, що ми живемо в той чудовий момент, коли спорт і інші захоплення вже не діляться для дітей або для дорослих. Ці рамки вже змилися. Якщо ти, припустимо, хочеш почати танцювати в 50 років, або займатися йогою в 60 або пробігти марафон в 70, то ти це при бажанні можеш зробити. Сьогодні немає абсолютно ніяких обмежень спробувати те, що ти хочеш навіть якщо в школі або навколишні дорослі ставили під сумнів твої здібності.
Улюблені заняття не тільки надихають, але і відволікають від поточних справ і дають енергію встигати більше, краще і в задоволення. Тому що коли в басейні займаєшся 2-3 рази в тиждень або малюєш, займаючись тим, що тобі в задоволення, в цей період часу або годину або два або три, ти належиш тільки собі і концентруєшся і наповнюєшся позитивними енергіями виключно для себе особисто.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується