Аналітики знизили прогноз експорту ріпаку з України у поточному році

Аналітики Agritel знизила оцінки виробництва ріпаку в Україні в 2020 році з 2,8 млн. тонн до 2,52 млн. тонн. Для порівняння виробництво ріпаку в 2019 році склало 3,35 млн. тонн.

Про це повідомляє agronews.ua.

Компанія прогнозує експорт ріпаку в сезоні 2020 / 21 МР на рівні 2,25 млн. тонн. У той час, як минулоро року експорт ріпаку склав 3,0 млн. тонн.

Раніше в компанії АПК-інформ оцінили виробництво ріпаку в Україні в 3,07 млн. тонн, а фахівці ПроАгро – в 2,97 млн. тонн. Аналітики відзначають зниження олійності насіння ріпаку врожаю 2020 року до 43% (на суху речовину) з 45% в 2019 році.

Сезон знаходиться в завершальній стадії, пропозиція сировини від виробників невелика. Знову зросли ціни на насіння ріпаку нового врожаю.

Ціни продовжили зростання на тлі чергового зміцнення експортного ринку, сильного попиту з боку ЄС і зниження оцінок врожаю в Україні.

Знову зросли ціни на насіння ріпаку нового врожаю. Ціни продовжили зростання на тлі чергового зміцнення експортного ринку, сильного попиту з боку ЄС і зниження оцінок врожаю в Україні.

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується