Експерти підрахували у скільки українцям обійдеться імпорт електроенергії з РФ

0

У Міністерстві  енергетики України зробили розрахунки, та повідомили суму, у яку українцям  обійдеться    енергія, імпортована з РФ або Білорусі, передає Agri-gator

За інформацією  Олександра Трохимця,  радника   в. о. міністра енергетики, кожна гривня, сплачена за електричну енергію з РФ чи Білорусі коштує 4 грн українському бюджету та нашій енергосистемі.
За його словами, у Міністерстві  енергетики України проти того, щоб була імпортована електрична енергія в той час, коли є надлишок генеруючих потужностей і виробництва електроенергії всередині країни.

“З точки зору відстоювання національних інтересів така позиція міністерства абсолютно нормальна”, – зазначив Трохимець.

Він також додав, що треба спочатку забезпечити роботою українські енергогенеруючі і вуглевидобувні підприємства. І лише потім, у разі недостачі, розглядати питання імпорту.

💥Наша рубрика #ЧистийЕнергетичнийЧетверСьогодні ми продемонструємо, як легко розвіяти міфи, які генеруються окремою навколополітичною групою людей і ширяться у ЗМІ. Міфи про роботу наших АЕС:❌ Міф №1 Оновлення енергобалансу призвело до зниження потужностей ГЕС та АЕС. ❌ Міф №2 Енергоатом не має можливості для фінансового оздоровлення ❌Міф №3 Міненерго затримує підписання нового статуту Енергоатома ❌Міф №4 Міненерго блокує експорт української електроенергії❌Міф№5 Ольга Буславец лобіює надмірні заробітки виробникам «зеленої» енергетики

Julkaissut Olexandr Trokhymets Torstaina 6. elokuuta 2020

Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується