Українська компанія вперше експортувала курячий жир на ринок Перу

Один з найбільших виробників м’яса птиці агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” відправив першу контейнерну партію курячого жиру ІІІ категорії до нового експортного ринку – Перу.  Вантаж вагою у 60 тонн наразі перетинає Атлантику у напрямку транзитного порту в Колумбії, – повідомляє   прес-служба МХП, – передає Agri-gator


“Довготривалі перемовини, акредитація експортних потужностей, акцептування взірців курячого жиру в незалежних лабораторіях Перу, а також вичерпний перелік нових досліджень в державних лабораторіях України. Все це дозволило МХП здійснити перший експорт в історії України на ринок Перу” – зазначили у компанії.

Наразі перша партія вагою у 60 тонн у дорозі, кінцевий пункт призначення і розвантаження партії — порт Каллао, Перу.

Слід також зазначити, що агрохолдинг МХП також в цьому році налагодив поставки в Литву, Нідерланди і Швецію. У компанії зазначили,  що одним з основних напрямків роботи агродепартаменту МХП на 2020 рік є саме розширення географії експорту продуктів переробки.
“МХП завжди ставить масштабні цілі і надає всі інструменти для їх успішної реалізації. Одним з визначальних OKR (від англ. Objectives and Key Results “цілі та ключові результати”) нашого напрямку в Агродепартаменті на цей рік — розширення географії експорту продуктів переробки. Нові амбітні цілі, поставлені перед відділом, визначили вектор нашого розвитку і спонукали до найсміливіших угод, однією з них стала угода з Перу. Зараз плани по експансії продуктів тваринної переробки МХП дуже великі, тому важелів для розвитку економіки України у сфері експортних операцій у МХП вдосталь”, — прокоментував начальник відділу експорту продуктів переробки МХП Максим Гузєв.


Для довідки
“Миронівський хлібопродукт” (МХП) – вертикально інтегрований комплекс підприємств з виробництва курятини, інкубаційних яєць, кормів, займається рослинництвом, обробляючи понад 360 тис. га земель. Випускає куряче м’ясо під ТМ”Наша ряба”. Засновник компанії – Юрій Косюк.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується