“Не Джоном Діром єдиним”: на полях Київщини пройшов демопоказ сучасної сільгосптехніки (фото)

29 липня на виробничих потужностях HarvEast Holding в с. Ревне Бориспільського району Київської області пройшла масштабна демонстрація понад 100 одиниць сучасної сільгосптехніки і презентація агротехнологічних рішень під час заходу “УКАБ Агротехнології 2020”, – повідомляє Agri-gator 

Відкриваючи захід, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса  підкреслив, що
незважаючи на труднощі пов’язані з пандемією Covid-19, агробізнес  продовжував працювати весь час, стабільно гарантуючи  продовольчу безпеку  країни.  Окрім того, голова УКАБ висловив впевненість в тому, що наразі українські виробники готові  й надалі інвестувати у аграрні технології, не дивлячись на   політичні та фінансові проблеми.
“Українське сільське господарство стабільно розвивається, й буде розвиватися.” – додав Алекс Ліссітса.
Паралельно з  цим, проходив демонстраційний показ сільгосптехніки: українські аграрії змогли побачити в роботі зернозбиральні комбайни, перевантажувачі зерна – зерновози для збору ярого ячменю; агрегати для поверхневої обробки грунту; сівалки для посіву озимих культур; самохідні та причіпні обприскувачі, які були представлені дуже широкою лінійкою. За словами організаторів, найчисельнішою групою техніки, представленої на заході стали агрегати для поверхневої обробки грунту.

За словами  Олексія Остапенко,  представника “Harveast Holding”, генерального директора компанії “Агро-холдинг МС”,   спеціально в рамках підготовки до проєкту, 22 квітня на полях  був проведений посів, для  того щоб стало можливим оцінити роботу сівалок і визначити кращих на демонстраційних ділянках кукурудзи.

Однією з головних “родзинок” заходу стала презентація революційного зернозбирального комбайна Massey Ferguson IDEAL 7. 

«Ця машина – єдина в своєму класі, яка має бункер об’ємом 17,1 тис. л і швидкість розвантаження 210 л / с. Кількість датчиків і електронне гідравлічне управління дозволяє комбайну повністю автономно працювати незалежно від кваліфікації механізатора” – розповів Agri-gator   фахівець корпорації AGCO Віталій Панічерський.

Спеціаліст також висловив думку, що IDEAL 7 повністю виправдовує свою назву: адже цей комбайн один з кращих по відношенню до зерна в своєму класі, а можливо в цілому і на ринку.

Багато очей також було  прикуто до  нового CLAAS LEXION 7700.   За інформацією дилера, в   новому комбайні Lexion 8000/7000 повністю змінена технологія обмолоту APS SYNFLOW HYBRID, яка була розроблена компанією CLAAS ще 25 років тому. Завдяки комбінації молотилки APS SYNFLOW та системи сепарації залишкового зерна ROTO PLUS система обмолоту APS SYNFLOW HYBRID стала піонером в своєму класі.
“Система обмолоту APS SYNFLOW HYBRID в поєднанні з системою сепарації залишкового зерна ROTO PLUS забезпечує збільшення продуктивності на 10% – при низькій витраті палива і високій якості соломи. Більший відбійний бітер і діаметр молотильного барабана, збільшений з 600 мм до 755 мм, роблять все інше для ефективного збирання врожаю” – розповів Agri-gator  фахівець.
Незважаючи на високу температуру у день заходу,  польова подія зібрала понад 50 компаній-учасниць, понад 100 одиниць техніки та понад 1,6 тисячі відвідувачів. Отже , можна сміло стверджувати, що представники агросектору дійсно скучили за  тематичними заходами і ефективному нетворкінгу.
Agri-gator 

Відповісти

Ваш email не публікується