Село в Італії пропонує туристам безкоштовне розміщення

Невеличке місто Сан-Джованні, що в італійській області Молізе, пропонує туристам безкоштовне семиденне розміщення в порожніх будинках і віллах. Серед об’єктів є варіанти з двома, трьома і чотирма спальнями, – повідомляє Agri-gator

За інформацією The Sun, щоб стати претендентом на проживання в селі, потрібно заповнити форму на італійському і не бути жителем Молізе. У заявці необхідно вказати причини, за якими ви бажаєте зупинитись у Сан-Джованні, і пред’явити посвідчення особи. У кожному будинку можуть проживати не більше 5 осіб. Період оренди – з 4 липня по 3 жовтня.

Молізе – одна з областей Італії, які майже не постраждали від коронавірусної епідемії. Вона не так популярна у туристів, і такою мірою влади регіону прагнуть привернути їх увагу. За словами місцевого активіста Енцо Луонго, деякі з будинків «пустували роками», оскільки їх жителі переїхали в більш процвітаючі міста.
«Це неймовірно красиве село, але  чого варта та краса, якщо у цьому місці немає людей? На наш погляд, подібні акції можуть допомогти відродити  італійські села, та заохотити відвідувачів в ці важкі часи” – зазначив Луонго.
Заповнити  анкету можна за посиланням>>
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується