Аваков та Шмигаль терміново вилетіли на Прикарпаття

Для боротьби з паводками у західні області відправлено підрозділи Національної гвардії та військова авіація.   Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова ДСНС Микола Чечоткін та командувач Національної гвардії Микола Балан екстрено наразі прилетіли на Прикарпаття для здійснення повітряного моніторингу затоплених районів, – повідомляє Agri-gator

За інформацією  Арсена Авакова,  станом на 24 червня, підтоплених населених пунктів  більше 200. До 29 селищ немає проїзду. В Івано-Франківській області загинуло три людини від стихії. Одна – зникла безвісти.

“Загалом зруйновано 110 км автодоріг, 1 850 м берегоукріплень та 90 мостів у Івано-Франківській області. Пошкоджено 429,7 км автодоріг та 130 мостів в Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях. Порушено транспортне сполучення із 34 населеними пунктами” – зазначив міністр.


Наразі підрозділи МВС здійснюють  евакуацію людей, повітряний та наземний моніторинг, берегоукріплення, відкачування та відведення води.
«З регіону вже евакуйовано близько 400 осіб, жертвами негоди стали троє людей. Моїм рішенням до цих областей направлено придані сили: 150 військових Національної гвардії, 4 гвинтокрили Н225 та Мі-8, військовий літак НГУ. Доставлено понад 1200 кг їжі та води. Окрім цього, для повітряного моніторингу будемо залучати малу авіацію – літаки Diamond Державної прикордонної служби України. Сильні опади за прогнозами ДСНС протримаються ще кілька днів», – повідомив Арсен Аваков.
Зазначимо, що критичні погодні умови спостерігаються і в інших областях України. Сьогодні ДСНС попередила про  шторми  і повені у Чернівецькій області.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується