Відсьогодні карантин продовжать за новими умовами

3

З понеділка, 22 червня, в областях України рішення про посилення карантину ухвалюватиме місцева влада. За новою методикою будуть визначатися регіони, які потребують більш жорсткого карантину, – повідомляє Agri-gator
Про це йдеться у постанові на сайті Кабінету міністрів від 17 червня.

Карантинні заходи посилюватимуть у регіонах, де:

 • завантаженість ліжок в закладах охорони здоров’я складає понад 50%;
 • середня кількість ПЛР-досліджень та ІФА-тестів менше, ніж 24 на 100 тис. населення протягом тижня;
 • коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу понад 11%;
 • показник динаміки зростання випадків COVID-19 понад 10%.

Місцева влада тепер зможе посилити або послабити карантин: щодо проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів; діяльності установ, що надають послуги з розміщення; роботи метрополітену; перевезення пасажирів в усіх видах сполучень; відвідування закладів дошкільної освіти; роботи культурних установ, фітнес-центрів і спортзалів.

Посилення карантину на місцях буде вводитися та припинятися на підставі рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яке ухвалюватимуть за поданням головного державного санітарного лікаря регіону, з урахуванням оцінки епідемічної ситуації.

Також, міністр охорони здоров’я Максим Степанов  заявив, що з понеділка, 22 червня, Нацполіція і Держпродспоживслужба повинні достатньо жорстко почати реагувати на порушення карантинних обмежень в Україні.

“Ми вважаємо що треба переходити до більш жорсткого комплексу заходів щодо, в тому числі, накладання штрафів, більш жорстко відноситись до цього. Саме на цьому сьогодні наголосив Президент країни під час нашої селекторної наради. В нас є відповідні органи — Держпродспоживслужба, Національна поліція, у нас в законодавстві врегульоване питання накладання штрафів за порушення карантину. І ми вважаємо що з понеділка ці два наші органі — Нацполіція і Держпродспоживслужба — повинні достатньо жорстко почати реагувати”, — зазначив міністр.
Також, з 22 червня  на території міста Одеси  посилять карантинні обмеження.  Зокрема,   забороняється робота дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, проведення масових заходів за участю більш ніж одної людини на 5 м2,  а правоохоронцям доручено припинити стихійну торгівлю на пляжах і в рекреаційних зонах Одеси.
Agri-gator 

3 коментарі
 1. Наталия говорять

  Лохотрон дурят этих людей. Я предлагаюустроить бунт… Уже что то новое мутят, чтото опять придумали что на этот раз будут у людей воровать 9землю которую наши бабушки и дедушки заробативали собственными силами.. Нигде нет ни какого корона вируса, это не доказано…. Люди не верте никому

 2. Оксана говорять

  Карантин, конечно нужен. Но надо создать органы контролирующие этот процесс. В транспорте ездят без масок и водитель ничего с этим поделать не может и не хочет. А я рискую, садясь в общественный транспорт. Если Вы не хотите одевать маски-ходите пешком! И неподвергайте опасности других людей!

 3. Антоніна говорять

  Цікаво , це тільки в нашій країні так що вчителі зобов’язують батьків до 1серпня пройти медкомісію з дітьми для допуску до навчального процесу . Як ЗНО провести так складно в умовах карантину , а як комісію проходить так біжіть швиденько .

Відповісти

Ваш email не публікується