Негода в Польщі: під водою опинилися кілька тисяч будинків і три села

Польські фермери, які ще зовсім недавно страждали від масштабної посухи, тепер зіткнулися з новою проблемою. В результаті негоди в ряді регіонів пошкоджені будинки і дерева, вулиці населених пунктів підтоплені, а частина доріг розмита водою, – повідомляє Agri-gator

За інформацією польського порталу ,    найбільше постраждали Малопольське та Опольське воєводство.
У селі Щижиц в Лімановським повіті Малопольського воєводства довелося евакуювати перший поверх місцевої лікарні після того як річка, яка протікає через село, вийшла з берегів. Місцеві жителі кажуть, що вода піднялася за якихось кілька десятків хвилин, не залишивши їм часу врятувати власність.
Через високий рівень води в іншому селі частково обвалилася дорога вздовж річки.

У цьому ж повіті біля села Слопніце в річці знайшли мертвим 50-річного чоловіка. Обставини його смерті поки не встановлені.

Серйозно постраждало село Лапанув в сусідньому Бохенському повіті. За словами місцевих жителів, подібних повеней не було за останні 20 років. За їх словами, вода всього за чверть години піднялася на 2 метри.
Ми настільки сильно бажали дощу, що мабуть прогнівали когось згори “- з сумом зазначає польський фермер Войцек.
В Україні наразі теж  спостерігаються потужні зливи. Зокрема, у деяких районах Прикарпаття зафіксували різкий підйом рівнів води у річках.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується