Будинок в лісі визнали найкращим офісом 2020 року

Величезний офісний комплекс з’явився в Лос-Анджелесі на колишній парковці Голлівуду. Група іспанських архітекторів SelgasCano спроєктувала 60 сучасних будівель, оточивши їх лісом. Для цього на територію будівництва, площею понад 15 тисяч кв. метрів, завезли 700 тонн родючого грунту і висадили 6500 дерев, чагарників і квітів, перетворивши пустельну локацію в самий густий ліс Лос-Анджелесу, – пише Agri-gator

У своєрідному бізнес-центрі розмістилися коворкінг і офіси великих компаній. Комплекс носить назву “SecondHome Hollywood” і це дійсно саме той випадок, коли робоче місце хочеться назвати «другим будинком».

Завдяки прозорим стінам в усі приміщення проникає багато природного світла, а велика кількість рослинності створює враження, що працівники трудяться в тропічному лісі. У “SecondHome Hollywood” є власний ресторан з баром, внутрішній дворик для заходів та відпочинку, конференц-зали, паркування та інші зручності.

Газета Wall Street Journal привласнила “SecondHome Hollywood” звання «Кращого архітектурного об’єкта 2019 року», з ним погодився і віртуальний канал KRCW-TV. А найбільш відвідуваний сайт для архітекторів Archdaily назвав проєкт «Кращою офісною будівлею 2020 року».
А між тим, в Україні також  переходять на сторону екологічності та   впроваджують рослинні елементи в архітектуру будівель. Зокрема, нещодавно засновник  київського коворкінгу Kooperativ Андрій Федорів анонсував  створення інноваційного  “зеленого даху” на будівлі коворкінгу. На верхівці приміщення стане можливим вирощувати овочі, зелень і рослини.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується