В Очакові в воду на узбережжі потрапили нафтопродукти

На Миколаївщині, в місті Очаків, вода на центральному пляжі  покрилася чорною маслянистою плівкою. Інформацію про  витік нафтопродуктів   повідомив   депутат Миколаївської міської ради Ігор Дятлов на сторінці у Facebook , – пише Agri-gator

«Це не люди, це виродки. Центральний пляж міста Очаків! Вся вода не то в мазуті, не то в машинному маслі. Поруч купаються діти, їх батьки та просто звичайні люди. А потім ми дивуємося, чому в нашій області зростання важких форм захворювань астми і раку … Це як треба не любити свій край, свою землю, щоб ось так безапеляційно знищувати все навколо ?!» – прокоментував депутат.
Також, Дятлов розмістив відео з місця подій.

Это не люди, это уроды😡15.06.2020. 11.00Центральный пляж города Очаков! Вся вода не то в мазуте, не то в машинном масле. Рядом купаются дети, их родители и просто обычные люди. А потом мы удивляемся, почему в нашей области рост тяжелых форм заболеваний астмы и рака… Это как нужно не любить свой край, свою землю, чтобы вот так безапелляционно уничтожать все вокруг?!P.S: Видео прислал мой друг, который приехал отдохнуть с ребёнком на море из столицы.#миклаївщинатуристична

Julkaissut Игорь Дятлов Maanantaina 15. kesäkuuta 2020

На записі видно, що в воду стікає якась чорна субстанція. Людина, що записує відео, зробила припущення, що це може бути мазут, який стікає з корабля, який стоїть неподалік.
В ексклюзивному коментарі для Agri-gator представник ДСНС також підтвердив ймовірність  викидів нафтопродуктів саме від  судна.

«На жаль, так вчиняють  не тільки в Україні, а й по всьому  світу. Недобросовісні капітани промивають  танкери безпосередньо в акваторії моря  і значна кількість мазуту відповідно потрапляє в воду. Так як мазут легше води, він тримається на поверхні. Шторм, навіть невеликий, виносить це на берег» –  розповів фахівець.

При цьому представник ДСНС також зазначив, що нафтопродукти є отруйними речовинами, і в разі викиду вони завдають шкоди всім групам організмів, які мешкають у морі.   Нафтова пляма здатна розтікатися по поверхні води тонким шаром (плівкою), покриваючи величезні поверхні. Такі плівки різко ускладнюють надходження кисню з атмосфери і знижують його вміст у воді.
“Якщо нафта потрапляє на водну поверхню, то це загрожує екологічною катастрофою” – наголосив фахівець.
Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується