З приходом вихідних Україну накриють дощі та грози — SuperAgronom.com

13 червня майже на всій території України пройдуть короткочасні опади, лише на Сході та частково в центральних областях без опадів. 14 червня дощі охоплять всю територію країни.

За даними моніторингу Метео Фарм, 13 червня в Івано-Франківській області опади пройдуть інтенсивніше, їх кількість місцями досягатиме 10-16 мм. Найбільш несприятливі погодні умови відчують на собі жителі західних областей. Передбачаються грози, зливи, шквальний вітер та велика ймовірність, що північний вітер принесе навіть град.

Температура повітря 13 червня ще триматиметься на високих позначках. У нічний час на заході +15…+20°С, на решті території +18…+22°С. Денна температура в північних, центральних та східних областях складе +28…+35°С, на Півдні +24…+32°С. Прохолодніше на заході +24…+31°С.

Починаючи з 14 червня наближається холодний атмосферний фронт, який принесе бажану прохолоду. Температура повітря опуститься на 3-4°С. Дощі охоплять всю територію України. Найбільше опадів очікується в Чернівецькій та Івано-Франківській областях їх кількість місцями досягатиме 12-20 мм. Західні області знову опиняться в епіцентрі негоди.

Актуальну та точну метеокартину на ваших полях дізнавайтесь з даних сервісу агропогоди «Метео Фарм».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується