Харківщина у лідерах за темпами сівби ярих культур — SuperAgronom.com

Хоч затяжні постійні дощі стали серйозною перепоною у проведенні польових робіт, аграрії Харківської області зуміли у стислі строки провести весняну посівну кампанію.

Станом на 28 травня сільгоспвиробники області встигли засіяти ярими культурами 98% прогнозованих площ, в натуральному посів проведено на 1,07 млн га, пише «Урядовий Кур’єр».

 

«За темпами весняної сівби регіон посідає 4 місце в Україні. Найбільші площі в області відвели під посіви соняшнику, кукурудзи на зерно, ярого ячменю. З сівбою цих культур землероби справилися стовідсотково. А ось просом та гречкою поки що засіяно близько 75-77% площ», — йдеться в повідомленні.

 

Лідирують у весняній посівній кампанії Балаклійський (посіяно 45 тис. га), Богодухівський (40,6 тис. га), Первомайський (34,5 тис. га), Великобурлуцький (32,3 тис. га) та Золочівський (30,7 тис. га) райони області.

Слідкуйте за посівною і залишайтеся в курсі останніх новин разом з SuperAgronom.com та «Посівна Онлайн 2019/20» Проект створений в партнерстві з компанією BASF.

Актуальну та точну метеокартину на ваших полях дізнавайтесь з даних сервісу агропогоди «Метео Фарм».

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується