Виробниці крафтової пастили об’єднують навколо себе дрібних фермерів – Seeds

Наталя Єфименко та Анна Дондик – виробники крафтової пастили, натуральних фруктових слайсів без цукру та консервантів. У березні 2020-го виповнився лише рік, як жінки-партнерки втілили свій задум у життя та розпочали власний бізнес під ТМ “Arty.ua”.  

Партнерки залучили до своєї бізнес-моделі приятельку, що має сімейний сад, в якому справи вже давно не йшли вгору. Жінці запропонували попрацювати за моделлю кооперації: ваш сад – наша пастила. Перші місяці жінки працювали втрьох та придбали перше обладнання для сушки фруктів. І справа закрутилася.

“Можемо з упевненістю сказати, що життя змінилося зовсім, – розповідає Наталя. – Про що ми не шкодуємо, а з радістю йдемо вперед і мріємо створити команду, велике підприємство, де з любов’ю будуть працювати однодумці. Незабаром запускаємо виробництво серії хлібців з вишуканими смаками, є ще багато цікавих ідей”.

Аби підвищити продажі Наталя та Анна сфокусувались на створенні додаткової вартості та просуванні продукції. Діяти вирішили рішуче: змінили ім’я торгової марки з “в Яблочко” на “Arty.ua” та розробили нову стильну упаковку.

Свою фруктову пастилу та фріпси жінки просувають онлайн на своїх сторінках у соц. мережах, продають локальним кафе, еко-магазинам. Гарно працює й сарафанне радіо. Зараз вибір лінійки смаків вражає – це близько 30 видів смачної, корисної продукції.

Тепер для потреб бізнесу відведено 6 соток фруктового саду, але й цього часом не вистачає, доводиться купувати свіжі яблука на локальному оптовому ринку. У міжсезоння на допомогу приходить дніпровська ХоРеКа.

Наразі підприємиці відкриті до співробітництва з дрібними фермерами та наразі активно шукають тих, хто вирощує яблука. Виробники пастили також планують закупку персиків, полуниці, малини, ожини.   

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується