Через нічні заморозки втрати врожаю кісточкових і ягідних культур можуть зрости до 50-80% — експерт

Мінусові температури, які спостерігалися протягом минулого тижня практично по всій країні, можуть спричинити втрати до 80% врожаю кісточкових культур і до 50% ягідних культур.

Такий прогноз оприлюднила Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА), передає interfax.com.ua.

«Абрикос і інші кісточкові культури (персик, черешня і навіть деякі сорти сливи) зацвіли раніше звичайних термінів внаслідок високих температур повітря в березні. Проте з кінця березня повернулися нічні заморозки, які були згубними для квітів кісточкових культур. Крім того, холодна погода під час цвітіння перешкоджала запиленню садів бджолами, від чого значною мірою залежить хороший урожай та якість кісточкових культур», — зауважила фахівець.

Що стосується ягід, то УПОА на цьому тижні отримала відразу кілька повідомлень від українських виробників лохини з приводу серйозних збитків внаслідок зниження температури повітря наприкінці минулого місяця.

«Внаслідок аномально теплої зими і істотного потепління протягом березня лохина в багатьох регіонах України майже почала цвісти, однак на початку цього тижня вдарили морози. Погіршило ситуацію і те, що після короткочасного потепління заморозки знову повернулися», — зауважила Катерина Звєрєва.

Згідно з дослідженнями УПОА, найбільш постраждала лохина сорти Чендлер, втрати потенційного врожаю якої в деяких регіонах оцінюють більш ніж в 50%. Також істотно постраждав сорт Дюк, який є одним з найпопулярніших серед вітчизняних ягідників.

«Втрати по кісточкових культурах можуть досягти 80% від потенційного урожаю, по ягідним — 50%», — зазначила директор з розвитку УПОА.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується