Пандемія коронавірусу підкреслила важливість інтернет-магазинів з продажу добрив і ЗЗР

Все більше покупок через інтернет: фермери в США переходять на новий формат співпраці з постачальниками.  Схоже, що пандемія коронавірусу COVID-19, зіграла на користь інтернет-магазинів, які займаються онлайн продажем сільгоспматеріалів,  в тому числі, добрив, – передає   Agri-gator

Чарльз Барон, співзасновник і директор з інформаційних технологій в каліфорнійській компанії Farmers Business Network з Сан-Карлоса, яка продає фермерам через інтернет ЗЗР  та  добрива, каже, що пандемія коронавірусу диктує аграріям свої закони: менше особистих зустрічей, особистих переговорів і більше замовлень в інтернет-магазинах.

Трансформація доставки
Однією з головних відмінностей в торгівлі агрохімікатами в США між цим роком і попередніми полягає в тому, що кількість рукостискань, особистих зустрічей між фермерами та постачальниками знизилося до мінімуму .

Барон каже, що формат комунікацій різко змінювався в міру наростання пандемії COVID-19 в кінці березня в порівнянні з початком березня.

«Спочатку серед фермерів не було особливої ​​заклопотаності із приводу COVID-19, – розповідає він. На тижні 15-21 березня ситуація кардинально змінилася. Більшість селян тепер спілкується з продавцями інтернет-магазину і консультантами по телефону або за допомогою комп’ютера, щоб уникнути особистих контактів».

Барон каже, що COVID-19 виявляє переваги електронної комерції, які раніше були не так очевидні.

«Ми ніколи не думали, що тотальна санітарія (в зв’язку з заходами гігієни в боротьбі з поширенням коронавірусу) принесе користь електронній комерції і онлайн-покупкам, – зазначив фахівець. – Насправді, це, напевно, самий безпечний спосіб покупки продуктів в новому світі».

У FBN також розробили інструкцію для фермерів, які хочуть забрати товари самі з розподільного центру інтернет-магазінв.

В цьому випадку фермер заздалегідь погоджує час прибуття, сигналить, але з кабіни не виходить, а персонал FBN завантажує сільгоспматеріали в транспорт безконтактним способом. FBN забезпечує своїх співробітників засобами індивідуального захисту і проводить санобробки робочих місць.

На думку Барона, наслідки пандемії будуть довготривалими і  багато в чому змінять принцип торгівлі агрохімікатами на користь інтернет-магазинів. Наразі стало ясно, що віртуальні зустрічі цілком замінюють частку ділових поїздок, економлять час і гроші.

Будьте на крок попереду: ще більше актуальних новин аграрної галузі у нашому    Telegram

Agri-gator за інформацією Agriculture 

Відповісти

Ваш email не публікується