Створено штучне листя, яке вміє робити фотосинтез

Вчені стверджують, що знайшли рішення для перетворення вуглекислого газу в рідке паливо. Технологія, що використовується в цьому процесі, імітує природу і використовує фотосинтез для руйнування СО2, повідомляє   Agri-gator

Професор інженерії Імінь Ву опублікував працю про своє відкриття в Nature Energy. Йдеться про штучне листя, в основі технології якого лежить оксид міді – це червоний порошок, який допомагає процесу фотосинтезу. Завдяки йому штучний лист перетворює СО2 у кисень та метанол. Після того, як розчин випарується, він використовується потім як паливо.

Професор Імінь Ву

Професор Ву сподівається, що комерційна галузь підбере цю технологію. Він не чекає на це у найближчому майбутньому, однак налаштований на те, що багато великих компаній (нафтові, автомобільні та металургійні) використовуватимуть це листя для зменшення викидів вуглецю.

«Я схвильований цим відкриттям. Зміна клімату є глобальною проблемою, і ми допоможемо зменшити викиди СО2, створивши альтернативне паливо. Ми сподіваємось збільшити кількість етанолу, що утворюється в процесі», – заявив Імінь Ву.

Протягом багатьох років чимало вчених намагалися розробити технологію перетворення викидів вуглецю в паливо для багаторазового використання, однак поки що жодна зі схожих технологій не втілена у життя на промисловому рівні.

Будьте на крок попереду: ще більше актуальних новин аграрної галузі у нашому    Telegram

Agri-gator           за інформацією   I believe in mother nature.

Відповісти

Ваш email не публікується