У Чорнобильській зоні браконьєрів шукатимуть дрони

0

У повітряному просторі Чорнобильського заповідника були випробувані потужний безпілотний авіаційний комплекс DEVIRO “Лелека-100” та кілька дрібніших квадрокоптерів, – повідомляє Agri-gator

У зоні відчуження виявлятимуть браконьєрів за допомогою безпілотника «Лелека».  Про це зазначає Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник на своїй сторінці у Facebook.

“Співробітники заповідника володіють технічними засобами – автомобілями й човнами, аби ефективно виявляти браконьєрів та порушників природоохоронного законодавства. А віднедавна нам на допомогу прийшли представники фронтової аерофоторозвідки”, – інформують у заповіднику.

Йдеться про випробування у повітряному просторі Чорнобильського заповідника потужного безпілотного авіаційного комплексу DEVIRO “Лелека-100” та кількох дрібніших квадрокоптерів.

Зазначається, що дрони, пролетівши аж до кордону з Білоруссю, виявили тварин у лісі та навіть велику рибу в річках.

Також співробітники заповідника нагадали, що з 20 березня  в Київській області запроваджено карантин на вилов риби у зв’язку з її нерестом. Саме тому заходи перевірки, контролю і обстеження території Заповідника наразі є як ніколи актуальними.

Зазначимо, що на тлі загрози поширення коронавірусу, Чорнобильську зону відчуження і обов’язкове відселення з 18 березня закрили для відвідувачів.

Agri-gator

Будьте на крок попереду: ще більше актуальних новин аграрної галузі у нашому Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується