Як агробізнесу подолати рецесію через пандемію коронавірусу: відповіді на онлайн-вебінарі з Андрієм Ярмаком та Андрієм Жуковим

26 березня відбудеться веб-конференція “Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію Covid-19 та карантин”, – повідомляє Agri-gator
На вебінарі з Андрієм Ярмаком та Андрієм Жуковим поговоримо про економічні наслідки
COVID-19 для агробізнесу та ймовірне майбутнє. Ви дізнаєтесь:

  • Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію COVID19 та оголошений в Україні режим карантину? Які наслідки будуть мати такі форс-мажорні обставини для внутрішнього та зовнішнього ринків агропродукції? – думка економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака.
  • Як вплинув карантин на плодоовочевий бізнес? Як в нових умовах діяти фермерам, підприємцям та експортерам? – думка виробника і експортера Андрія Жукова (плодоовочева компанія S.B. Frоzen Foods).

Читати також: Через нафтовий обвал можуть просісти ціни на кукурудзу і цукор – експерт

Практичні  поради  та прогнози щодо подальшого розвитку ситуації ви дізнаєтеся від економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака та власника плодоовочевої компанії S.B. Frоzen Foods Андрія Жукова під час онлайн-вебінару від агромедії-агенції SAPIENZA, який відбудеться 26 березня об 11.00 (за київським часом).

Зареєструватися на вебінар можна за посиланням>>

Участь в онлайн-вебінарі безкоштовна за попередньої реєстрації. Кількість учасників обмежена. Реєстрація відкрита до 18.00, 25.03.

SAPIENZA.Media запрошує усіх учасників українського агроринку, фахівців галузі приєднатися до заходу, що має стати платформою з вирішення основних проблем агробізнесу.

Реєстрація на онлайн вебінар-відбувається за посиланням>>

З питань участі в заході можна звертатися за телефоном +38(099) 737-17-92

Читати також: Андрій Жуков: ягоди стають трендовим бізнесом

Будьте на крок попереду: ще більше актуальних новин аграрної галузі у нашому Telegram

 Agri-gator

Відповісти

Ваш email не публікується