Агро-Продовольча Рада боротиметься з монополізмом на ринку добрив

Агро-Продовольча Рада боротиметься з монополізмом на вітчизняному ринку добрив. Лави Агро-Продовольчої Ради поповнила «Спілка виробників, імпортерів і трейдерів агрохімії та агротехнологій». Відтепер громадські організації разом боротимуться з монополізмом на ринку добрив України. Про це в своєму профілі на Facebook повідомив голова об`єднання Агро-Продовольча Рада Іван Слободяник.

Оскільки Агро-та об`єднує в своїх лавах низку впливових організацій, вона допоможе «створенню конкурентного ринку та формуванню адекватної ціни для українських як сільгоспвиробників, так і виробників, імпортерів, трейдерів агрохімії». «Це основні з ключових домовленостей, яких досягнуто в ході підписання. Відтепер будемо разом відстоювати спільні інтереси і формувати доступні ціни на добрива в Україні», – зауважив політик.

Агро-Продовольча Рада поповнює ряди.Сьогодні підписали Меморандум із Асоціацією «Спілка виробників, імпортерів і…

Geplaatst door Ivan Slobodianyk op Donderdag 13 februari 2020

Спілка виробників, імпортерів і трейдерів агрохімії та агротехнологій об`єднує вітчизняних виробників рідких і сухих гранульованих добрив, В2В-компанії, що спеціалізуються на імпорті добрив і техники для її внесення, надають консалтингові та юридичні послуги.

Агро-Продовольча Рада – потужне громадське об`єднання, що відстоює інтереси багатьох впливових галузевих асоціацій: Укроліяпром, Укрсадвинпром, Українська асоціація виробників і переробників сої, Всеукраїнська аграрна асоціація тощо.

 

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується