У Сінгапурі випробують доставку посилок дроном на судно

Сінгапурська компанія ST Engineering спільно з норвезьким логістичним оператором Wilhelmsen Ships Service проведе випробування системи доставки посилок дронами на морські судна, розташовані на відстані від берегової лінії. Під час випробувань вантажний дрон буде виконувати польоти за межами прямої видимості оператора, – повідомляє Agri-gator

Сьогодні доставка різного роду вантажів, в тому числі запчастин і продуктів на судна, що стоять на віддаленому зовнішньому рейді проводиться зазвичай катерами або навіть вертольотами, якщо мова йде про важкі об’єкти. Це робить доставку вантажів значно дорожчою.

Скоротити витрати можна було б заходом судна в порт і причалюванням, однак це може бути неможливим в разі великої завантаженості транзитного порту або в разі великотоннажного судна, осадка якого може перевищувати глибину акваторії.

Терміни проведення випробувань доставки вантажів дронами на суди, поки не визначені. Компаніям необхідно узгодити польоти з Управлінням цивільної авіації Сінгапуру. Цей процес багато часу не займе, оскільки проект доставки вантажів отримає фінансування від управління і міністерства транспорту Сінгапуру.

За умовами угоди між ST Engineering і Wilhelmsen Ships Service, сінгапурська компанія займеться розвитком мережі транспортних дронів, які в перспективі будуть забезпечувати доставку вантажів на судна. При цьому норвезька компанія буде відповідати за комерціалізацію технології. Інші подробиці поки не розкриваються.
Agri-gator за інформацією Flightglobal

Відповісти

Ваш email не публікується