Українські аграрії можуть стати частиною екосистеми, де конкуренти стають партнерами

СТВОРЮВАТИ ДОДАНУ ЦІННІСТЬ ТА НАВЧАТИСЬ КРАЩЕ РАЗОМ, НІЖ ПООДИНЦІ. Саме таку думку розділяють учасники навчальної програми “СТВОРЕННЯ ДОДАНОЇ ЦІННОСТІ В AGRIFOOD” від Ukrainian Food Valley, яка збирає вже четвертий навчальний потік у Києві 7 та 8 лютого 2020 року, а учасники першої хвилі навчання вже спільно працюють над бізнес-проектами!

Головною метою організаторів було надати максимум актуальної бізнес-інформації та практичних інструментів, що дозволяють вивести бізнес на новий рівень у короткі терміни.

Експерти, що розробляють навчальну та практичну частину навчання – це практики вітчизняного агробізнесу із значним досвідом роботи у агрохолдингах, дистрибюторських та консалтингових компаніях, що добре розуміють виклики із якими зіштовхуються середні та малі агровиробники щодня!

Реєстрація за посиланням: goo.gl/zC68gB

Повну інформацію про навчання можна отримати за посиланням: http://ufv.org.tilda.ws/


“У програмі навчання будуть практичні кейси, Ви працюватимете над ними в групах, буде нетворкінг і Ви активно прийматиме участь у всьому, що відбуватиметься на парах! Між модулями у Вас будуть домашні завдання у малих групах із 3-5 учасників, склад груп змінюватиметься кожного разу, то ж Ви матимете можливість працювати із різними учасниками!

На виході Ви отримаєте здібності та знання, які допоможуть вивести Ваш бізнес на новий рівень, або створите новий бізнес, який може народитись під час роботи над фінальним груповим проектом!

Основне завдання, яке ми ставимо перед собою як організатори – це перетворення мислення учасників AgriFood ринку, це перехід від традиційної моделі ведення агробізнесу до побудови екосистем у яких вчорашні конкуренти стають партнерами, разом створюють додану цінність та транслюють її усьому світові!”, – розповіла Наталія Гордійчук, Голова громадської спілки UkrainianFoodValley, засновниця компанії “АГРІТЕМА”.

Ukrainian Food Valley – громадська спілка–нетворкінговий майданчик, що об’єднує учасників agrifood-екосистеми України та сприяє розвитку нових ланцюжків створення доданої цінності.


За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, до виконавчого директора Ukrainian Food Valley Наталії Маєвської за телефоном: +38 050 846 888 2.

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується