До роботи з аграрними розписками долучився Аграрний фонд

“Аграрний фонд” приєднується до співпраці з проектом IFC “Аграрні розписки в Україні”, що  реалізується у 2015-2020 роках за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Ми вирішили розпочати роботу з аграрними розписками, тому що це зручно для аграріїв. Адже використовувати інструмент можуть господарства незалежно від розміру і спеціалізації, все, що потрібно, — це земля і майбутній врожай. Для нас це надійний спосіб забезпечити виконання агровиробником своїх зобов’язань.

Ми будемо застосовувати всі механізми, які полегшують співпрацю аграріїв з “Аграрним фондом” і роблять її прозорою”, — зазначив в.о. голови правління ПАТ “Аграрний фонд” Іван Баришев.

Як зазначається, аграрна розписка може бути фінансовою або ж товарною. Товарні аграрні розписки виконуються поставкою сільгосппродукції що особливо зручно для обох сторін при укладанні форвардного контракту. Крім того, аграрна розписка суттєво зменшує ризики невиконання сторонами своїх зобов’язань, що зробить співпрацю більш прозорою і мінімізує випадки недопоставок зерна.

ПАТ “Аграрний фонд” — один з провідних операторів агропромислової галузі України. Підприємство засноване в 2013 році, власником 100% акцій товариства є держава. Основний вид діяльності — закупівля зернових за форвардними контрактами, продаж мінеральних добрив.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Аграрний фонд

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується