1,4 млрд курячих крилець продадуть в США протягом вихідних

Американський футбол – один з найпопулярніших видів спорту в США. Традиційною їжею вболівальників американського футболу є смажені курячі крильця. Найбільше їх споживають під час фіналу сезону – Super Bowl або Суперкубок. Прогнозується, що цього року буде встановлено рекорд з продажів крилець за один день.

За розрахунками Національної ради птахівництва США (NCC), яка щороку прогнозує споживання курячих крил під час найбільшої події в спортивному житті країни, в цьому році продажі улюбленої закуски вболівальників зростуть на 2%, тобто на 27 млн штук.

Дві третини американців (65%), які їдять курячі крильця, стверджують, що їм найбільше подобається робити це, спостерігаючи за великим спортивним заходом, таким як Суперкубок. Половина (51%) навіть стверджує, що курячі крильця повинні бути офіційною їжею Суперкубка, повідомляє NCC.

«Футбол – це чудово, смажені крильця – теж. Але найкраще, коли ви це поєднуєте. Звичайно, ви можете надавати перевагу чипсам, гуакамоле чи піці, але коли мова йде про меню Super Bowl, крила головні. Тож долучайтеся і допоможіть поставити рекорд в 1,4 мільярда крил”, – з таким закликом звернувся до американців речник Національної ради птахівництва Том Супер.

Суперкубок цього року заплановано на неділю, 2 лютого.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується