Шторм «Глорія» завдав шкоди в €62 млн сільському господарству Іспанії

За оцінкою Валенсійської асоціації виробників продукції сільського господарства, шторм «Глорія» приніс економічних збитків на загальну суму понад 62,6 млн. євро сільськогосподарському сектору Валенсії. Найбільш важкої шкоди було завдано цитрусовим культурам і деяким сезонним овочам. Вітер, холод і град завдали великих збитків прибережним містам і фермерським господарствам, – повідомляє Agri-gator

Як повідомляють представники асоціації, на деяких ділянках пошкоджено до 80% продукції. На 7000 гектарів постраждали капуста, салат, артишоки, цибуля і картопля.
Що стосується сільськогосподарської інфраструктури, шторм частково або повністю знищив близько 600 гектарів теплиць і розплідників.

Варто відзначити, що це лише попередня оцінка масштабів пошкоджень. Валенсійська асоціація виробників продукції сільського господарства зазначає, що можливі збитки, ймовірно, буде в кілька разів більше.
Наразі, місцеві жителі, рятувальники і поліцейські по всій країні борються з руйнуванням, яке шторм залишив після себе. Іспанія зіткнулася з пошкодженими залізницями, затопленими будинками і зруйнованими мостами. Більше 10 тис. будинків залишалися без електрики, близько 600 жителів Каталонії все ще перебувають в евакуаційних центрах. В інших районах Іспанії сильний снігопад відрізав від цивілізації цілі селища. Процес відновлення може зайняти місяці. Близько 100 доріг залишаються закритими через шторм, понад 130 тис. учнів не відвідують навчальні заклади.

Agri-gator за інформацією Fresh.Plaza

Відповісти

Ваш email не публікується