Меню на “Оскарі” в цьому році буде вегетаріанським

Американська кіноакадемія повідомила, що на щорічному ланчі для номінантів на Оскар, а також на самій церемонії будуть подавати страви з рослинних продуктів, оскільки вона підтримує етичне ставлення до навколишнього середовища, – повідомляє Agri-gator

Меню на Балі губернаторів 27 січня на 70% складалося з рослинних продуктів, а на 30% – вегетаріанських, рибних і м’ясних.

“Протягом останнього десятиліття академія приділяла увагу скороченню свого вуглецевого сліду. Протягом минулих семи років у шоу “Оскар” був нульовий відбиток вуглецю. Ми продовжуємо розширювати наш план сталого розвитку з кінцевою метою стати вуглець-нейтральними”, – говорилося в заяві.

Американська кіноакадемія відзначила, що прийняла рішення взяти приклад “Золотого глобусу”: там подавали страви виключно з рослинних продуктів. На церемонії, яка пройшла 5 січня 2020 року, гостей пригощали вешенками, різотто з дикими грибами і овочами, буряковим супом і веганським десертом.

Меню для pre-party “Оскара” буде засноване виключно на продуктах рослинного походження з поваги до зірки фільму “Джокер” і номінанту на премію Хоакину Феніксу. Останній порадив премії “Золотий глобус” перейти на веганське меню.
Agri-gator за інформацією Variety

Відповісти

Ваш email не публікується