Найбільшим експортером свиней в Азії став Таїланд

Через АЧС серед країн Південно-Східної Азії, зокрема, у В’єтнамі та Камбоджі, зростає попит на живих свиней, оскільки комерційні ферми намагаються відновити поголів’я. Завдяки посиленню попиту Таїланд став одним з головних постачальників живих свиней у регіоні. Ціни на цих тварин в країні досягли піку в січні 2020 року – у середньому 2,6 долара за кілограм.

Зростання попиту на живих свиней у Камбоджі та В’єтнамі спонукає таїландських свинарів активізувати свій експорт. Протягом китайського новорічного періоду ціни на живих свиней у В’єтнамі досягли 3,5 долара за кілограм, а в Камбоджі – 2,80 долара за кілограм. Такі дані було опубліковано в останньому звіті щодо глобального ринку живих свиней, підготовленому компанією Genesus.

Наразі уряд Таїланду вживає заходів щодо обмеження експорту живих свиней з метою зниження цін на внутрішньому ринку.

Асоціація свинарів Таїланду підрахувала, що маточне поголів’я свиней в країні в 2019 році становило близько 950 000 голів, що на 15% менше, ніж у минулому році. Аграрії скоротили кількість племінного поголів’я протягом минулого року через занепокоєння з приводу африканської чуми свиней, яка вразила сусідні Лаос, Камбоджу та М’янму. Таїланд, як очікується, цього року продасть 22 мільйони свиней.

Передбачається, що ціни на живих свиней в країні буде зростати оскільки з наближенням весняно-літнього періоду підвищення температури призведе до повільнішого зростання свиней, а дефіцит води збільшить собівартість продукції.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується