Правила успіху та збільшення прибутків у міжнародній агроторгівлі

Протягом останніх 5 років експорт української агропродукції зростає з року в рік. Тільки за 11 місяців минулого року Україна експортувала агропродовольчої продукції на суму $20,2 млрд, що перевищило рекорд попереднього, 2018 року, коли вартість аграрного експорту становила $18,8 млрд.

Втім, агроекспорт досі залишається прерогативою переважно великих аграрних холдингів, тоді як значна частка малих та середніх виробників поки з насторогою ставляться до виходу на зовнішні ринки.

Що варто знати перед тим, як розпочати зовнішню діяльність, які виклики ставить світова економіка перед виробниками та що потрібно засвоїти експортеру, враховуючи досвід кращих компаній-гравців зовнішніх ринків розкажуть професійні спікери конференції «Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі»яка відбудеться у Києві 19-го лютого 2020 року о 12.00 (МВЦ, Броварський пр-т 15, конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А) в рамках  виставки «АгроВесна-2020».


Захід проводить агромедіа-агенція Sapienza Катерини Звєрєвої спільно з Ольгою Трофімцевою, експертом з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019).


«Вихід на ринок ЄС з власною продукцією для вітчизняного малого і середнього аграрного бізнесу є зазвичай достатньо серйозним викликом, зважаючи на високий рівень конкуренції та вимоги щодо відповідності не лише європейським чи національним стандартам безпечності та якості продукції, але й щодо відповідності приватним маркетинговим стандартам імпортерів. Тому для успішної експортної діяльності необхідна системна робота і додаткові організаційні та фінансові зусилля. Які саме? Про це і поговоримо під час конференції»,- говорить Ольга Трофімцева.


«Сьогодні світ стає дедалі відкритішим – в ньому все більше стираються кордони, відбуваються процеси технологічного та наукового обміну. Ще більше прискорює цей процес трансгранична інтернет-торгівля.

Чого очікують іноземні партнери від українських контрагентів? Як адаптувати продукти під клієнтів на зовнішніх ринках? Під час конференції ми об’єднаємо різних учасників світового агроринку, щоб знайти нові рішення збільшення прибутків і забезпечення вигоди всім учасникам», – зазначає засновниця агромедіа-агенції Sapienza, фахівець з управління репутацією та агромаркетингу Катерина Звєрєва.


«Перші питання, які виникають на початку будь-якого експорту – це ЩО та КУДИ продавати так, щоб було вигідно. Як знайти відповіді на ці питання? Спитати у професійних аналітиків? Але вартість їх послуг може перевищити межі розумного. Ризикнути й розпочати пробні поставки інтуїтивно?

Але ціна помилки може виявитись ще вищою…Ми готові поділитися практичним досвідом з вивчення експортних ринків для примноження Ваших прибутків під час конференції»,- говорить Андрій Панкратов, аналітик аграрних ринків, консультант Продовольчих та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).


Конференція складається з 4-х блоків:

  • Принципи успішності та ефективності компаній-лідерів на міжнародних ринках;
  • Нові ринки для українського виробника;
  • Міжнародний досвід країн-лідерів;
  • + Інтерактивний блок.

Дізнатися детальну актуальну інформацію про захід можливо у соцмережі Facebook.

Пройти реєстрацію на конференцію можливо за посиланням>>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>>

 

SEEDS.org.ua  Місце проведення:

МВЦ, Броварський пр-т, 15, Київ

конференц-зал № 6, павільйон № 2, вхід 2А

Початок реєстрації о 12:00

Час проведення: 12:30–16:00

 

З’ясувати питання та подробиці відносно конференції Ви зможете у організаторів за телефоном 

+380 63 104 53 37, +38 099 737 17 92

SEEDS.org.ua  

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується