В теплицях на Львівщині вирощують понад 30 різновидів екзотичних культур

Понад 30 видів екзотичних рослин вирощує родина садівників-аматорів у теплиці. Екзотичний сад розмістили за кілька кілометрів від Львова.

В теплицях Андрія Труша у штучних умовах плодоносять папая, ананас, кумкват, ківі, інжир, гранат, банани та мандарини. Загалом, у сімейному господарстві вирощують близько трьох десятків екзотичних культур. Про це повідомляє 5.ua.

Через два роки тут планують зібрати врожай ананасів, через 3-4 роки дозрівають ківі та гранат. Найактивніше плодоносить лимон, кілограмові плоди він дає тричі на рік.

За словами садівника, найбільше рослини потребують затінку та правильного температурного режиму — не менше 18°С. Украй важливий і нетиповий для України — спеціальний ґрунт. На утримання теплиці садівники-аматори щомісяця витрачають до 10 тис. грн.

 

«Для цих рослин типові умови — тропіки. Ґрунт наш, що чорнозем, що суглинок, є не добрий для цих рослин, заважкий. Ми робимо субстракт, ці всі рослини ростуть на приготовленому субстракті. Для вирощування екзотичних рослин потрібний максимальний контроль клімату, вологості і ґрунту. І боротьба із шкідниками», — розповідає садівник Андрій Труш.

 

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується