Використовуючи Вітазим німецький фермер отримав на 10% вищу врожайність кукурудзи 

Керівник німецької компанії Lika Gemüse Руперт Ліндлмейєр поділився власним досвідом використання біостимулятора Вітазим, внесення якого у посушливий сезон дозволило на 10% підвищити врожайність кукурудзи.

Про це йдеться в матеріалі «Особливості вирощування культур та ведення сільського господарства в Німеччині» на SuperAgronom.com.

Підприємство Lika Gemüse розташоване на 380-400 метрів над рівнем моря. У середньому площа полів тут не перевищує 5 га. Середній рівень опадів за останні 50 років сягає 950-960 мм, тобто майже вдвічі більше, ніж в Україні. У 2018 та 2019 роках у регіоні було дуже сухо, тоді випало близько 700 мм опадів. Середньорічна температура при цьому становила 8,5°C.

«Оскільки було дуже посушливе літо, кукурудза перебувала в стресових умовах. Щоб виправити цю ситуацію, застосовували біостимулятор Vitazyme (Вітазим), що дозволило підвищити якість врожаю культури, а також збільшити її урожайність на 10%. Наступного року планую скористатися цим препаратом і на квітах», — ділиться досвідом Руперт Ліндлмейєр.

Слід зазначити, що в обробітку господарства Руперта Ліндлмейєра перебуває 340 га землі, з яких 300 га відведено під вирощування цукрової кукурудзи, 20 га — під вирощування декоративного соняшнику, на 20 га тут вирощують квіти.

Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується