Дональд Трамп озвучив чотири умови Ірану та анонсував нові економічні санкції

Американський президент Дональд Трамп звернувся до американців із роз’ясненням подальших дій США у Іраку та пообіцяв нові економічні санкції, щоб покарати офіційний Тегеран. Звернення транслював Білий Дім в он-лайні.

Трамп наголосив, що поки він є президентом США, «Іран ніколи не отримає ядерну зброю». На його думку, Вашингтон «надто довго толерував дестабілізуючу поведінку Ірану на Близькому Сході». Трамп вважає, що «Іран, схоже, відступив» і закликав Тегеран до співпраці. Однак, як наголосив Трамп, американські військові готові до будь-якого подальшого розвитку подій.

У офіційному зверненні з Білого Дому прозвучало чотири ключові тези щодо подальшого розвитку подій довкола ірансько-американського конфлікту:

    1. США не хоче використовувати військову силу для відповіді Ірану на обстріл військових баз в Іраку (але буде чи ні у разі потреби – не сказав).

 

    1. Для покарання Ірану проти нього запровадять додаткові економічні санкції.

 

    1. Звернеться до НАТО з ініціативою активізуватися на Близькому Сході.

 

    1. Закликав Росію та Китай відмовитися від ядерної угоди 2015 року з Іраном та працювати над новою угодою.

 

Нагадаємо, вночі з 7 на 8 січня 2020 року у Ірані при злеті з аеропорту Тегерану розбився з усіма пасажирами на борту літак МАУ за рейсом «Тегеран-Київ». Деталі іранської трагедії та загострення військово-економічного конфлікту між США та Іраном читайте у хронології подій.

AgroPolit.com проаналізував економічні наслідки для агросектору України та світу від військового протистояння Ірану та США. 

Аграріям радять не продавати зернові через ірансько-американський конфлікт. 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується