На посаду голови «Аграрного фонду» можуть призначити корупціонера часів Януковича — Андрій Радченко

На посаду нового голови ПАТ «Аграрний Фонд» готують Івана Баришева, який вже подав декларацію на сайті НАЗК щодо цієї посади. Про це на сторінці у Facebook повідомив колишній очільник підприємства Андрій Радченко.

«Для громадськості, хто ще не знає, і особисто для Міністра Тимофія Милованова ділюся інсайдом: я особисто звільняв Івана Баришева з ПАТ «Аграрний фонд» в 2015 році. Його більше можна віднести до групи Арбузов-Колобов-Присяжнюк-Давиденко-Приходько-Кірюков-Дрань — групи керівників часів Януковича 2010-2014 рр.», — написав Андрій Радченко.

Він переконаний, що саме у цей час найбільше постраждав «Аграрний фонд», найбільше було реалізовано корупційних схем і розкрадань.

 

Саме тоді були виведені понад 2 млрд грн через «Брокбізнесбанк». А концентрація (ризик неповернення) укладених Баришевим в 2014 р форвардів на одну відому корп. групу склала майже 900 млн грн», –  додав Андрій Радченко.

 

Нагадаємо, наприкінці жовтня уряд звільнив з посади голови  ПАТ «Аграрний фонд» Андрія Радченко. Пізніше Андрій Радченко повідомив, що такі дії паралізували роботу підприємства.

На думку експерта, зміна голови «Аграрного фонду» може викликати негативну реакцію з боку США .

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується