«При покупці банана, павук в подарунок»

0

Одна з найбільших країн- експортерів бананів поставляє на українські та європейські ринки заражені партії товару. У зв’язках солодкого фрукта були виявлені бразильські бананові павуки Phoneutria

Знімальна група програми «Світ навиворіт» відвідала з робочим візитом Бразилію. У країні, яка зараз є одним з найбільших експортерів бананів, представники торгової галузі зробили заяву, що на український і європейський ринок неодноразово поставлялися заражені партії. У зв’язках бананів, а також під шкіркою фрукту ховався Phoneutria-Бразильський Мандрівний павук.

Фрагмент випуску програми “Світ навиворіт”

Даний павук має звичку поселятися на бананах і відкладати в них свої яйця.
Членистоногі відкладають яйця на бананах, зміцнюючи їх до плодів павутиною. Іноді вони розміщують яйця на шкірці, іноді – під неї, в сам плід. Укус павука за дією більше схожий на отруту каракурта-викликають почервоніння, пухирі, біль, рідко – алергія.

Варто відзначити, що підходити до покупки бананів потрібно дуже ретельно. Якщо ви помітили підозрілі чорні плями, павутиння, надірвану шкірку – краще не брати цей плід і рекомендується  повідомити про підозрілий фрукт співробітникам магазину.

Читайте також: Через маленьку міль на українських виробників овочів чекають великі збитки

Agri – gator

Відповісти

Ваш email не публікується