Влада повинна зробити земельну реформу вигідною бізнесу та громадянам — Мушак

 

Влада має зробити земельну реформу такою, щоб вона була вигідною як аграріям, так і всім громадянам України. Про це заявив радник прем’єр-міністра, активіст земельної реформи, депутат парламенту VIII скликання Олексій Мушак під час земельного віче, організаторами якого є також AgroPolit.com, Latifundist.com, Kurkul.com.

 

 

«У кожного представника агробізнесу є своя думка про ринок землі, і завдання влади — почути цю думку і зробити земельну реформу такою, щоб вона була вигідною як аграріям, так і всім громадянам України», — зазначив Олексій Мушак.

 

 

Глава об’єднання «Агро-Продовольча Рада» Іван Слободяник зазначив, що на думку учасників ринку, земельна реформа повинна реалізовуватися в інтересах середнього агробізнесу, безпосередньо з компромісом того укладу, який вже існує.

 

 

«У той же час ринок землі повинен запускатися з урахуванням і соціальних показників, а не тільки економічних, про які сьогодні говорить парламент. Ми повинні враховувати соціальну інфраструктуру», — підсумував Іван Слободяник.

 

 

Нагадаємо, що Kurkul.com проводить опитування серед учасників ринку щодо пропозиції компанії Corteva продавати насіння Pioneer у товарний кредит.

Ми пропонуємо вам розповісти, за яких умов ви згодні будете купувати насіння Pioneer у кредит.

 

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується