Агріфуд-просвіта: Європою мандрує теплиця на колесах

Мобільна теплиця подорожує по європейським містам, для того щоб стимулювати споживання фруктів і овочів серед населення. Однією з цілей даного проекту також є демонстрація того, що плодоовочева продукція може відмінно вирощуватися в подібних умовах.
За останні кілька місяців, мобільна теплиця зробила зупинки в Брюсселі, Парижі, Нанті, Бордо, Кельні та Валенсії. Як повідомляється на офіційному сайті, наступна подорож запланована у Мадрид.
Поїздки відбуваються під гаслом «Виховання смаку Європи».

Подібний проект – ініціатива, що отримала підтримку організацій з кількох європейських країн. Розвитку мобільної теплиці допомагають APROA (Асоціація виробників фруктів і овочів), Асоціація виробників Європейського Союзу (Fruit Vegetables Europe), AOPn Fraises de France, і Incofruit Hellas.

Відвідуючи європейські міста, організатори роблять основний упор на агріфуд-просвіті дітей та підлітків. Усі бажаючі можуть дізнатися як виробляються культури в теплицях, які існують особливості вирощування плодоовочевої продукції в теплицях, а також мають можливість продегустувати ці овочі і фрукти.

Agri – gator

Відповісти

Ваш email не публікується