У столиці виробляють унікальний веганський курячий бульйон

Веганський курячий бульйон. Незвичне звучання? Однак такий продукт є – і виробляють його тільки в Києві. Навіть більше – в Україні аналогів такого продукту просто не існує, розповіла SEEDS співвласниця торгової марки “Далеко”, виробника унікальних бульйонів, киянка Олександра.


– Більшість українців до бульйонів в кубиках, пакетиках або навіть в скляних баночках ставляться вельми скептично.  Наскільки корисним є ваш продукт?

– Ми не використовуємо жодних хімічних добавок – тільки рослинні компоненти. Все натуральне: активовані дріжджі, цукор, часник, цибуля, кріп, карі, гірчичний порошок, паприка, куркума, мускатний горіх…

Наша спеціалізація – здорове харчування. Зазвичай ми робимо пасти із сочевиці. З цього все і починалося. У нас є кунжутна паста, зокрема і солодкі варіанти. І ось, новинка – веганський курячий бульйон.

– Що ж таке секретне з інгредієнтів у веганському курячому бульйоні дає смак курки?

– Все залежить від поєднання спецій. Спеції підібрані в таких пропорціях, які зрештою дають саме той смак – схожий на справжній курячий бульйон. Це неймовірно, але це – факт.

– Хто розробив такий унікальний рецепт?

– Чоловік. Наша розробка. В минулому ми були пов’язані зі сферою харчування. Ми – вегани, але наші діти ще маленькі, вони тільки переходять на веганство. У дитячому садочку вони їдять м’ясо. Однак домашня їжа не схожа на те, до чого вони звикли там.

Ми такий бульйон зробили спеціально для них. Спочатку ми все це готували тільки для себе. Потім вирішили, що в Україні аналогів такого товару немає – вирішили налагодити масове виробництво.

– Як давно ви робите ці бульйони? І де продаєте такий незвичайний товар?

– Курячий бульйон ми виробляємо всього півроку. Продаємо все в веганських магазинах. Саме веганських. Або через інтернет замовляють. Тут 5 порцій – 5 столових ложок. Столова ложка на 250 міліграм води.

– Експортувати свій товар ви не маєте наміру?

– Ми не настільки ще масштабніші, що б продавати за кордон. Але у нас все попереду. Ми тільки рік тому зареєстрували свою торгову марку “Далеко”. У нас поки винятково свій маленький сімейний бізнес.

Людмила КАЛИТА SEEDS.org.ua  

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується