На Полтавщині в авіакатастрофі загинув екс-міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий

Сьогодні в результаті аварії гвинтокрила в Полтавській області загинув колишній міністр аграрної політики України Тарас Кутовий.

Інформацію про загибель колишнього очільника аграрного відомства підтвердили в МВС і ГСЧС України. Там зазначили, що гвинтокрил, за штурвалом якого перебував Кутовий, прямував з Києва.

В даний час відомо тільки про одного загиблого.

Тарас Кутовий був народним депутатом України VII та VIII скликань.

З 2016 по 2018 рр. обіймав посаду Міністра аграрної політики та продовольства України в уряді Володимира Гройсмана. Перебуваючи в уряді розробив план реформування агропромислового комплексу України, який отримав назву «Стратегія 3+5». МінАПП на чолі з Трасом Кутовим визначило 3 напрямки реформ — прозорий обіг землі, пряма державна підтримка фермерів і приватизація збиткових держпідприємств. Розвиток сільських територій, розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, зрошення, безпечність та якість продукції є 5 пріоритетами реалізації цих реформ.

Редакція SEEDS.org.ua висловлює співчуття рідним, близьким та колегам Тараса Вікторовича. Пам’ять про нього, як гідну, оптимістичну людину, віддану своїй справі, буде назавжди жити в наших серцях.

SEEDS.org.ua

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується