Збільшення прибутку агровиробників за рахунок створення ланцюжка доданої вартості

Формування ефективного ланцюжка доданої вартості – одна з передумов побудови успішного аграрного бізнесу.  Досягнення високої частки доданої вартості агропродовольчої продукції є стратегічним орієнтиром формування системи продовольчого забезпечення країни, розвитку аграрного сектору та агробізнесу.
На конференції агромедіа-агенції SAPIENZA «Збільшення прибутків в агробізнесі» екс в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева розповість докладніше про те, чому так важливо розвивати сектори, що дають імпульс для збільшення експорту продукції з України і виробництва продукції із доданою вартістю.

 

«Без створення ланцюга доданої вартості в країні, поглибленої переробки та експорту готового продукту під брендом «Made in Ukraine»  ми не зможемо говорити про ефективний розвиток АПК чи всієї економіки України» – зазначає Ольга Трофімцева.

Також, в ході конференції агробізнесмени зможуть дізнатися про світові тренди та напрямки у створенні ланцюгів доданої вартості і капіталізації в аграрній сфері, які наразі є найбільш перспективними в Україні.

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” стане платформою, де Ви зможете проаналізувати та обговорити найактуальніші аграрні питання.
Головні панелі заходу:

  • Економічні інструменти. Спікери – фахівці фінансової та юридичної галузі будуть інформувати про те, як залучити більше коштів для розвитку агробізнесу, та про те, якими засобами можна захистити себе від фінансових ризиків.
  • IT-інструменти. Дізнаємося про сучасні тренди та технології, за допомогою яких аграрії зможуть оптимізувати процеси та знизити витрати.
  • Агромаркетингові інструменти. Ефективна панель для тих, хто прагне вийти на нові ринки реалізації та дізнатися як побудувати ефективні відносини з клієнтами

Спікери:

Інна Мєтєлєва – заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України;

Андрій Панкратов – аналітик агроринків, фахівець з Agroeksport, консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО);

Наталія Маєвська – виконавчий директор громадської спілки Ukrainian Food Valley, консультант по агромаркетингу;

Юрій Петрук – глава асоціації AgTech Ukraine;

Андрій Жуков – інвестиційний банкір, експерт ягідного ринку, S.B. Frozen Foods;

Олександр Бородай – директор з розвитку бізнесу APS smart;

Юлія Курило – адвокат, експерт з міжнародного корпоративного права

та інші фахівці, аналітики і практики аграрної галузі!

 

Реєстрація на подію вже розпочалася! Зареєструватися Ви можете за посиланням.


Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конф.-зал 3 павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNІнфоіндустрія та журнал Аgroindustriya logist.fm, а також Agro.fm і Україна Бізнес.
П
ідвищити енергійність учасників конференції допоможуть смачні напої від Coffeeok


Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується