Уряд повернув Укрзалізницю у сферу управління Мінінфраструктури

Рішенням уряду АТ Укрзалізниця повернуто до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

«Рішенням уряду Укрзалізницю повернули до сфери управління Міністерства інфраструктури. Дякую Прем’єр-міністру Олексію Гончаруку за підтримку у подоланні наслідків дивних коаліційних домовленостей попереднього уряду», – зазначив Криклій.

Міністр також підкреслив, що реформа Укрзалізниці, яка мала початись ще три роки тому, «нарешті відбудеться».

 

Укрзалізниця буде розділена на оператора інфраструктури, вантажного перевізника та пасажирського перевізника, а сама компанія стане публічною (IPO), – зауважив він.

 

Також Криклій додав, що буде створено «конкурентний ринок залізничних перевезень та забезпечено рівноправний доступ до залізничної інфраструктури».

 

Для цього нам потрібен новий закон про залізничний транспорт, розраховуємо на підтримку парламенту в цьому питанні. Готуємо реформу системи тарифоутворення на послуги залізничних перевезень, – вказав він.

 

Він додав, що відомство планує модернізацію залізничної інфраструктури та оновлення парку пасажирських вагонів і локомотивів.

Нагадаємо, що Укрзалізниця зацікавилася китайськими локомотивами.

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується