Інтенсивні агротехнології тепер застосовують і в лісорозведенні

Виробники ЗЗР та добрив “заходять” в українське лісове виробництво – долучаються до інтенсивної технології вирощування саджанців лісових порід. Новітні технології вирощування посадматеріалу лісових порід із застосуванням препаратів стимулюють ріст саджанців.

Перевага технології вирощування із закритою кореневою системою у тому, що такі сіянці можна висаджувати з ранньої весни до пізньої осені, а також високій приживлюваності – близько 95%.

“Лісорозведення в Україні поки що проводиться старими, “допотопними” методами. Без живлення мінеральними речовинами та захисту від хвороб і шкідників виростити якісний сіянець не можливо, тому вирішили залучити компанії, що давно працюють в аграрній сфері.

Біологія вирощування сільськогосподарських культур є спорідненою з біологією вирощування лісових культур”, — розказав Василь Фреяк, директор ДП “Чортківське лісове господарство”.

Він додав, що використання сучасних гербіцидів, добрив для позакореневого живлення дозволить зменшити кількість ручної праці під час культивування саджанців.

Основне завдання інтенсивної технології – дати рослині  потужний старт, щоб він зміг обігнати бур’яни.

За допомогою автоматизованої лінії висадки насіння в касети, за рік лісгосп зможе продукувати до 1,5 млн. сіянців. Це повністю забезпечить потреби області, також частину саджанців господарство зможе надавати лісгоспам інших областей.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Інфоіндустрія   

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується