“Людям потрібно давати не гроші,а можливість заробити” – Милованов

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова, створення робочих місць є одним із найголовніших критеріїв при вирішенні питання як розподіляти підтримку для села в цілому, повідомляє Agri – gator.
На думку Милованова, наразі відсутність робочих місць можна спостерігати не тільки в селах, але і в столиці.
“Мене зупиняють на вулиці, люди плачуть и просять роботи. Для мене це стає вже чутливим питанням. Я хочу щоб українські люди мали роботу. Ми не маємо бажання дати людям гроші, ми маємо бажання дати людям заробити” – повідомляє Милованов на брифінгу у Кабміні.
Окрім створення додаткових робочих місць, міністр також зазначив три чинники, завдяки яким АПК України зможе функціонувати максимально ефективно.
“По-перше, продовольча безпека. Я хочу бути впевен, що якщо буде міжнародна криза, то наша економіка, наше село, зможе прогодувати нас. Ми хочемо експерементувати та дізнаватися, що саме для нас є економічно ефективнішим. Ми маємо вирощувати українську продукцію за всіма напрямками, для того щоб в разі кризи ми змогли забезпечити себе самостійно.
По-друге, безпека самої іжі. Ми маємо гарантувати, що українець який купує молоко, масло, у магазині – не “потравиться”.
По-третє: я хочу, щоб усе що ми робимо, – було не разово, а залишилося і після нас. Ми маємо запустити процеси, які будуть існувати і далі” – стверджує Милованов.
Також міністр зазначив, що вже через два тижні буде оприлюднено сценарій макроекономічного прогнозу. Сергій Миколайчук, відповідальний за економічний сектор, пояснить всі припущення і продемонструє результати: курс гривні, інфляцію, та надходження в бюджет.

Agri – gator

Відповісти

Ваш email не публікується